Zarejestruj swoją
kandydaturę
Daj nam się poznać.
Określ preferencje co do stanowiska i załącz aplikację.
Powiadomimy Cię o ofercie dopasowanej do Twoich potrzeb!
Proces rekrutacji
Daj się poznać
Możesz to zrobić na dwa sposoby: aplikować na ogłoszenie, które Cię interesuje lub wybrać odpowiadającą Ci branżę i załączyć swoje CV.
Porozmawiajmy
Rekruter skontaktuje się z Tobą aby szczegółowo omówić ofertę pracy i zaprosić Cię do udziału w procesie rekrutacyjnym.
Sprawdźmy dopasowanie
Szczegółowo omówimy Twoje doświadczenie zawodowe i wspólnie zdecydujemy o przedstawieniu Twojej kandydatury naszemu Klientowi.
Dopnijmy formalności
Kiedy nasz Klient zdecyduje się podjąć z Tobą współpracę poinformujemy Cię i przeprowadzimy przez wszystkie formalności związane z zatrudnieniem.

  Klauzula informacyjna

  1. Administratorem danych osobowych jest HRBC Group Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Ślusarskiej 6/3, 30-710 w Krakowie. Dane kontaktowe Administratora, w tym dane Inspektora Ochrony Danych, dostępne są pod adresem interimax.com.

  2. Bezpośredni kontakt z Inspektorem Ochrony Danych możliwy jest pod adresem iodo@hrbcgroup.eu.

  3. Dane osobowe przetwarzane są w celu realizacji procesu rekrutacyjnego w oparciu o wyrażoną przez Państwa zgodę (art. 6.1.a RODO).

  4. Dane osobowe mogą być udostępniane pracodawcom w celu zatrudnienia lub realizacji dalszych etapów rekrutacji zgodnie z celem przetwarzania. Dane mogą być ujawniane naszym podwykonawcom wyłącznie w zakresie świadczonych dla nas usług, w szczególności podmiotom wykonującym usługi serwisowe, doradcze, konsultacyjne, serwisowi IT i dostawcom usług hostingu.

  5. Dane osobowe będą przetwarzane, aż do momentu wycofania udzielonej zgody.

  6. Przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych dotyczących swojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do żądania przeniesienia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  7. W przypadku wyrażonej zgody mają Państwo prawo do jej cofnięcia w dowolnym momencie przy czym wycofanie tej zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

  8. Informujemy także, że podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji. Brak wyrażenia zgody będzie uniemożliwiał wzięcie udziału w rekrutacji.