Kontakt

Biuro Kraków

ul. Głowackiego 4/9
30-085 Kraków
tel.: +48 12 379 39 93
fax: +48 12 379 39 10
@: krakow@interimax.com

Dział rekrutacji

Paulina Łuczyńska
tel.: +48 607 901 358
@: paulina.luczynska@interimax.com

Oferty pracy za granicą

Ewa Prusak
tel.: +48 697 800 757
@: ewa.prusak@interimax.com

Biuro Warszawa

ul. Słomińskiego 15 lok. 506,
00-195 Warszawa
tel.: +48 22 213 14 44
fax: +48 22 869 02 06
@: warszawa@interimax.com

Dział rekrutacji

Alessandra Kędra
tel.: +48 607 901 527
@: alessandra.kedra@interimax.com

Obsługa Pracowników

Alicja Sawicka
tel.: +48 669 109 116
@: alicja.sawicka@hrbcgroup.eu

Biuro Katowice

ul. Francuska 35 lok. 212,
40-028 Katowice
tel.: 32 728 09 07
@: katowice@interimax.com

 

Dział rekrutacji

Natalia Trzaska
tel.: +48 535 135 900
@: natalia.trzaska@interimax.com

Inspektor danych osobowych

Kontakt:

e-mail: iodo@hrbcgroup.eu

Dział Sprzedaży Regionu Południe

Ilona Hadała
tel.: +48 509 370 211
e-mail: ilona.hadala@interimax.com

Dział Sprzedaży Regionu Centralnego

Wojciech Lenarczyk
tel.: +48 535 135 700
e-mail: wojciech.lenarczyk@interimax.com

Dział Sprzedaży Regionu Śląskiego

Artur Lipiec
tel.: +48 601 598 796
e-mail: artur.lipiec@interimax.com

Informacje formalno-prawne:

INTERIMAX APT SP. z o.o.                       NIP: 676-249-78-70                       REGON: 363239961                      KRS: 0000591618
Organ rejestrowy: Sąd Rejonowy dla Krakowa – Śródmieścia w Krakowie, XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego.
Wysokość kapitału zakładowego, wpłaconego w całości: 5000 zł
PolandUkraineEnglishFrenchRussia