ZBIÓR TRUSKAWEK – 150-250 zł dziennie – Zakwaterowanie gratis

Aktualnie dla naszego klienta z branży rolniczej, poszukujemy kandydatów zainteresowanych pracą przy:

ZBIORZE TRUSKAWEK

Branża: Rolnictwo, Ogrodnictwo, Hodowla
Kraj: Polska
Region / województwo: mazowieckie
Miejsce pracy / miejscowość: Brzozów Stary
Zadania:
  • Zbiór owoców truskawki

Oferujemy:
  • Bezpłatne zakwaterowanie,
  • Dodatki żywieniowe,
  • Wynagrodzenie 150-250 zł netto dziennie, płatne według preferencji – dziennie, tygodniowo, miesięcznie
  • Praca w okresie od 22.05.2020r. do 30.06.2020 r.

Wymagania:
  • Chęć do pracy
  • Zdolności manualne
  • Mile widziane doswiadczenie w rolnictwie

Wynagrodzenie: 150-250 zł dziennie
Typ umowy: umowa zlecenie
Ilość wakatów: 16