Spawacz MIG/MAG

Branża: Inna
Kraj: Francja
Region / województwo: Clermont Ferrand
Miejsce pracy / miejscowość: Mouilleron-le-Captif
Zadania:
  • praca przy produkcji ram, opraw, konstrukcji modułowych
  • spawanie metodą MIG/MAG metali galwanizowanych (cynkowanych) i piaskowanych
  • przygotowywanie elementów do łączenia, docinanie rozmiarów wg wzoru-praca z plazmą
  • spawanie półautomatyczne

Oferujemy:
  • francuską umowę o pracę tymczasową
  • stawkę godzinową+ premie
  • odzież ochronną
  • długoterminową współpracę
  • zdalną opiekę konsultanta przez cały czas trwania kontraktu
  • pomoc przy organizacji wyjazdu

Wymagania:
  • uprawnienia do spawania metodą MIG-MAG – aktualne certyfikaty
  • umiejętność czytania rysunku technicznego i praca według planów
  • całkowita samodzielność, sprawność i szybkość w wykonywaniu pracy
  • dokładność, precyzja, odpowiedzialność
  • dyspozycyjność do szybkiego wyjazdu
  • minimum 5-letnie, udokumentowane doświadczenie w pracy metodą MIG-MAG
  • znajomość języka francuskiego na poziomie B2

Typ umowy: umowa o pracę
Ilość wakatów: 6