Operator wózka widłowego (wyskiego składowania)

Dla naszego klienta poszukujemy osoby do pracy na pełen etat na stanowisku operatora wózka widłowego wysokiego składowania.

Branża: Logistyka, Spedycja, Dystrybucja
Kraj: Belgia
Region / województwo: Genk
Miejsce pracy / miejscowość: Gandawa
Zadania:

- obsługa wózka wysokiego składowania
- załadunek i rozładunek towarów

Oferujemy:

- Belgijską umowę o pracę
- Stałą stabilną pracę
- Oferujemy zakwaterowanie za 75 € tygodniowo

Wymagania:

- Uprawnienia do obsługi wózków widłowych wysokiego składu
- Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
- Własny transport

Praca odbywa się w systemie 3 zmianowym:
5:55- 14:05
13:55- 22:05
21:55- 6:05

Wynagrodzenie:
13,42 € brutto + premie zmianowe (0,71 a za zmiany nocne: 2,39)

Minimalne wykształcenie: Średnie zawodowe
Minimalne doświadczenie: 1
Wynagrodzenie: 2100-2200
Typ umowy: umowa o pracę
Ilość wakatów: 3