Operator Maszyn introligatorskich OT – UOPT – Katowice

  Aktualnie dla naszego klienta z branży introligatorskiej, poszukujemy kandydatów zainteresowanych przy:

Obsłudze Maszyny do oprawy twardej

Katowice (Piotrowice - Ochojec)

Branża: Produkcja
Kraj: Polska
Region / województwo: śląskie
Miejsce pracy / miejscowość: Katowice Piotrowice - Ochojec
Zadania:
  • Przygotowanie maszyny do produkcji, ustawianie parametrów,
  • Bieżąca kontrola i korekta technicznych warunków procesu produkcji,
  • Dokonywanie przezbrojeń maszyny,
  • Dbanie o utrzymanie maszyn i urządzeń w dobrym stanie technicznym,
  • Kontrola jakości wyrobu.

Oferujemy:
  • Umowę o Pracę Tymczasową,
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności,
  • Dajemy możliwość przekwalifikowania się,
  • U nas spotkasz się z przyjazną atmosferą w pracy,
  • Wynagrodzenie wypłacamy zawsze w terminie,
  • Jeśli jesteś osobą szukającą stałego zatrudnienia, to chcemy zostać z Tobą na dłużej,
  • Oferujemy pracę u renomowanego pracodawcy o ugruntowanej pozycji na rynku ponad 40 lat.

Wymagania:
  • Dyspozycyjność do pracy na dwie zmiany,
  •  Doświadczenie zawodowe na produkcji przy obsłudze maszyn - mile widziane w branży,
  • Zaangażowanie i rzetelność w wykonywaniu obowiązków
  • Motywacja i gotowość do pracy,
  • Zdolność do logicznego i analitycznego myślenia,
  • Mile widziane zamiłowanie do nowinek technicznych.

Minimalne doświadczenie: około 1 roku
Wynagrodzenie: 20,00 zł brutto/h - 27,00 zł brutto/h
Typ umowy: umowa o pracę
Ilość wakatów: 1