Murarz/ Betoniarz

Branża: Budownictwo
Kraj: Francja
Region / województwo: Bretania
Miejsce pracy / miejscowość: Abries i okolice
Zadania:
  • renowacja budynków
  • murowanie nowych budynków od podstaw (pustaki kermazytowe, kamień)
  • praca na wysokości (około 3 piętrowe budynki)
  • betonowanie
  • może pojawić się tynkowanie maszynowe oraz docieplenie budynku
  • prace ogólnobudowlane
  • przestrzeganie przepisów BHP i porządku w miejscu pracy

Oferujemy:
  • francuską umowę o pracę tymczasową
  • możliwość podjęcia zatrudnienia do końca sezonu
  • stawkę godzinową+ 10% premii do wynagrodzenia (prime precarite)
  • dodatek żywieniowy 9 € netto/ dzień pracy
  • możliwość pracy w nadgodzinach płatnych +25% do stawki
  • bezpłatne zakwaterowanie
  • dojazd z kwatery na budowy autami służbowymi
  • opiekę zdalnego koordynatora przez cały czas trwania kontraktu
  • pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności przed wyjazdem

Wymagania:
  • dyspozycyjność do podjęcia pracy od 4.05.
  • doświadczenie na stanowisku murarz/ betoniarz
  • doświadczenie ogólnobudowlane
  • prawo jazdy kat. B
  • ogólna sprawność fizyczna (praca fizyczna)
  • umiejętność pracy w zespole
  • motywacja do podjęcia pracy za granicą
  • mile widziana znajomość j. francuskiego pozwalająca na komunikację w pracy
  • mile widziane posiadanie własnego samochodu na wyjazd