Mechanik wózków widłowych

Branża: Instalacje, Utrzymanie, Serwis
Kraj: Belgia
Region / województwo: Brabancja Flamandzka
Miejsce pracy / miejscowość: Diest
Zadania:
  • naprawy hydrauliczne (demontaż cylindrów hydraulicznych / kontrola / opieranie uszczelnień / ponowny montaż/ wykonanie elastycznych węży hydraulicznych za pomocą półautomatycznej zagniatarki)
  • montaż i demontaż zaworu hydraulicznego i bloków zaworowych na maszynie + wykonanie połączeń dla hydraulicznych urządzeń do wózków widłowych: pozycjonery wideł / obrotowe zaciski
  • podstawowe naprawy elektroniczne wiązek kablowych wewnątrz maszyny
  • wymiana elementów elektronicznych, takich jak przełączniki biegów, joysticki
  • podstawowa konserwacja silnika
  • okresowa konserwacja wózka widłowego
  • ogólna kontrola i wymiana elementów różnych części wózka widłowego (maszt wózka, oś kierowana, akumulatory)

Oferujemy:
  •  belgijską umowę o pracę
  •  możliwość długoterminowej współpracy
  •  ubezpieczenie od pierwszego dnia pracy
  •  praca na jedną zmianę
  •  stawka na początek 13,50€ brutto (do negocjacji w zależności od doświadczenia)
  •  stanowisko pełne wyzwań w szybko rozwijającej się firmie
  •  szeroki i zróżnicowany zakres obowiązków
  •  zakwaterowanie 85€/ tydzień (w tym media i Internet)

Wymagania:
  • doświadczenie zawodowe w zakresie napraw i konserwacji wózków widłowych
  • wiedza z zakresu elektroniki, elektrotechniki, mechaniki i hydrauliki siłowej
  • prawo jazdy kat. B i własne auto na wyjazd
  • wykształcenie średnie lub zawodowe techniczne
  • zdolności organizacyjne, komunikatywność, dyspozycyjność, samodzielność, odpowiedzialność, umiejętność pracy w zespole
  • znajomość wózków widłowych różnych marek
  • znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym

Minimalne wykształcenie: Średnie zawodowe
Minimalne doświadczenie: 3 lata
Wynagrodzenie: 13,50€ brutto
Typ umowy: umowa agencyjna
Ilość wakatów: 2