Cieśla / Betoniarz

Branża: Budownictwo
Kraj: Francja
Region / województwo: okolice Alp
Miejsce pracy / miejscowość: Vars
Zadania:
  • montaż i demontaż szalunków (w tym zaokrąglone)
  • prace betoniarskie
  • wykonywanie szalunków głównie w systemie SATECO
  • praca w kilkuosobowych ekipach, również z Polakami

Oferujemy:
  •  francuską umowę o pracę tymczasową
  •  stawkę godzinową + 10% premii do wynagrodzenia (prime precarite)
  •  dodatek żywieniowy 9 € netto/ dzień pracy
  •  możliwość pracy w nadgodzinach +25% do stawki
  •  bezpłatne zakwaterowanie
  •  opiekę zdalnego koordynatora przez cały czas trwania kontraktu
  •  pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności przed wyjazdem

Wymagania:
  • doświadczenie ogólnobudowlane (w tym przy pracy z szalunkami/ z betonem)
  • duża motywacja do pracy i zaangażowanie
  • dokładność, precyzyjność, estetyka wykonania
  • ogólna sprawność i brak przeciwskazań zdrowotnych do pracy fizycznej
  • mile widziane posiadanie prawa jazdy kat. B
  • mile widziane posiadanie auta na wyjazd
  • mile widziana znajomość języka francuskiego/ angielskiego

Typ umowy: umowa o pracę
Ilość wakatów: 3