Zbrojarz – Montaż na budowie – Irlandia

Branża: Budownictwo
Kraj: Irlandia
Region / województwo: Hrabstwo Wicklow
Miejsce pracy / miejscowość: Dublin
Zadania:
  • ustawienie i zabezpieczanie stalowych prętów zbrojeniowych
  • czytanie i interpretacja  rysunku technicznego
  • łączenie zbrojeń z betonem i elementami konstrukcyjnymi (skręcanie!)

Oferujemy:
  • możliwość długotrwałej współpracy u renomowanego Klienta
  • przejazd do Irlandii opłacony przez Pracodawcę
  • możliwość pracy w nadgodzinach (do 60godz tygodniowo)
  • szacowane zarobki: 2700-3000e netto miesięcznie
  • zagwarantowane zakwaterowanie
  • miejsce pracy: 50/80km od Dublina

Wymagania:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację
  • mile widziane posiadanie prawa jazdy kat. B