Traktorzysta

Branża: Rolnictwo, Ogrodnictwo, Hodowla
Kraj: Francja
Region / województwo: Bretania
Miejsce pracy / miejscowość: Le Mans
Zadania:
  • kierowanie traktorem (marka PERKINS)
  • przewóz nawozów i karmy dla zwierząt
  • obsługa maszyn rolniczych
  • pomoc ze zwierzętami świnie, krowy
  • inne zlecone prace na gospodarstwie

Oferujemy:
  • francuską umowę o pracę tymczasową
  • stawkę godzinową + 10% premii (prime precarite)
  • możliwość pracy w nadgodzinach płatnych +25% do stawki
  • możliwość otrzymania zaliczki
  • zakwaterowanie na farmie
  • opiekę zdalnego koordynatora przez cały czas trwania kontraktu
  • pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności przed wyjazdem

Wymagania:
  • umiejętność obsługi ciągnika i maszyn rolniczych
  • brak lęku przy pracy ze zwierzętami
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz
  • posiadanie prawa jazdy kat. B
  • mile widziana znajomość języka francuskiego
  • mile widziane posiadanie prawa jazdy kat. T