Stolarz warsztatowy – produkcja mebli

Branża: Budownictwo
Kraj: Francja
Region / województwo: Owernia- Rodan- Alpy
Miejsce pracy / miejscowość: Bozel
Zadania:
  • produkcja mebli (głównie kuchennych) na podstawie rysunku technicznego
  • przygotowywanie elementów drewnianych do montażu na budowach (balustrady, deski pod tarasy i schody itp., nie ma elementów konstrukcyjnych, jak np. więźby dachowe)
  • obsługa narzędzi i maszyn do obróbki drewna
  • przestrzeganie przepisów BHP

Oferujemy:
  • legalne zatrudnienie w oparciu o francuską umowę o pracę tymczasową
  • stawkę godzinową+ 10% premii
  • możliwość pracy w nadgodzinach płatnych 36-43h+ 25% i 44-48h+ 50% do stawki
  • częściowy zwrot kosztu dojazdu do Francji
  • zwrot kosztu zakupu ubrania roboczego do 80€
  • możliwość otrzymania zaliczki
  • zawsze terminową wypłatę wynagrodzenia
  • bezpłatne zakwaterowanie
  • opiekę zdalnego, francuskojęzycznego koordynatora 7 dni w tygodniu
  • pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności przed wyjazdem

Wymagania:
  • min. 2 letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku stolarza warsztatowego
  • biegła obsługa narzędzi i maszyn do obróbki drewna
  • mile widziana umiejętność czytania rysunku technicznego

Ilość wakatów: 1