Stolarz – Irlandia

INTERIMAX to marka należąca do HRBC Group. Realizujemy projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeśli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy - nasza oferta jest dla Ciebie! Numer certyfikatu agencji: 16546.
Branża: Budownictwo
Kraj: Irlandia
Region / województwo: Hrabstwo Wicklow
Miejsce pracy / miejscowość: okolice Dublina
Zadania:
  • wykańczanie pomieszczeń sterylnych (branża farmaceutyczna)
  • montaż paneli, podłóg, mebli
  • wstawianie okien i drzwi
  • prace ogólnobudowlane zlecone na miejscu

Oferujemy:
  • irlandzką umowę o pracę (bezpośrednio u pracodawcy)
  • tygodniowy okres próbny (przelot i zakwaterowanie zapewnione + 350€ netto wynagrodzenia)
  • możliwość długotrwałej współpracy u renomowanego Klienta (roczny kontrakt)
  • opłacony przelot do Irlandii
  • szacowane zarobki: 2514€ netto miesięcznie
  • zapewnione zakwaterowanie - odpłatne ok. 400€/miesiąc
  • miejsce pracy: 90km od Dublina

Wymagania:
  • doświadczenie na stanowisku stolarza min. 3 lata
  • język angielski pozwalający na swobodną komunikację (warunek konieczny!)
  • motywacja do nauki oraz zaangażowanie w powierzone obowiązki
  • dokładność i precyzja

Ilość wakatów: 4