Stolarz Budowlany- montaż w środku

Branża: Budownictwo
Kraj: Francja
Miejsce pracy / miejscowość: okolice Saint- Tropez
Zadania:
  • montaż drzwi, okien, parkietów, schodów, tarasów, boazerii itp. wewnątrz budynku
  • montaż mebli
  • praca w ekipach dwuosobowych
  • montaż głównie w rezydencjach, rzadziej w hotelach i biurach
  • przestrzeganie przepisów BHP i porządku w miejscu pracy

Oferujemy:
  • francuską umowę o pracę tymczasową
  • stawkę godzinową + 10% premii (prime precarite)
  • dodatek żywieniowy 9€ netto/ dzień pracy
  • możliwość pracy w nadgodzinach płatnych +25%
  • możliwość otrzymania zaliczki
  • bezpłatne zakwaterowanie
  • dojazd z kwatery na budowy autami służbowymi
  • możliwość podjęcia współpracy do końca sezonu
  • zdalną opiekę konsultanta przez cały czas trwania kontraktu
  • pomoc przy organizacji wyjazdu

Wymagania:
  • doświadczenie w pracy jako stolarz budowlany
  • znajomość języka francuskiego pozwalająca na komunikację w pracy
  • biegła obsługa elektronarzędzi
  • dokładność, precyzyjność, estetyka wykonania
  • posiadanie czynnego prawa jazdy kat. B
  • mile widziane posiadanie auta na wyjazd