Specjalista ds. Finansów

Branża: Finanse, Księgowość, Bankowość
Kraj: Polska
Region / województwo: małopolskie
Miejsce pracy / miejscowość: Kraków
Zadania:
  • wprowadzanie danych do przelewów
  • dokonywanie płatności
  • prowadzenie raportów kasowych
  • archiwizowanie dokumentów
  • wystawianie wezwań do zapłaty dla klientów
  • przygotowywanie dokumentacji na potrzeby działu
  • ścisła współpraca z Księgowością oraz z Działem Sprzedaży i Obsługi Klienta

Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • rynkowe wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu w obszarze finansów
  • pakiet prywatnej opieki medycznej
  • niezbędne narzędzia pracy
  • przyjazną atmosferę pracy opartą na wzajemnym szacunku i chęci pomocy

Wymagania:
  • minimum roczne doświadczenie w dziale finasów lub księgowości
  • znajomość i rozumienie dokumentacji finansowo-księgowej
  • umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków na podstawie danych liczbowych
  • dokładność, skrupulatność oraz terminowość
  • bardzo dobra znajomość Excel - przygotowywanie różnego rodzaju zestawień na potrzeby działu
  • umiejętności organizacyjne (planowanie zadań do wykonania, uzyskiwanie potrzebnych danych, ustalanie priorytetów, usprawnianie własnej pracy poprzez doskonalenie bieżących narzędzi)
  • umiejętności komunikacyjne oraz wysoka kultura osobista

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta - APLIKUJ do NAS. Z przyjemnością powitamy Cię w naszym Zespole.

Typ umowy: umowa o pracę
Ilość wakatów: 1