Spawacz TIG

Branża: Budownictwo
Kraj: Polska
Region / województwo: wielkopolskie
Miejsce pracy / miejscowość: okolice Konina
Zadania:
  • spawanie rur metodą TIG  141 dla przemysłu spożywczego
  • spawanie rur oraz elementów ze stali nierdzewnej
  • weryfikacja parametrów spawania
  • spawanie zgodnie z dokumentacją techniczną

Oferujemy:
  • pracę dla francuskiej firmy na terenie Polski
  • umowę zlecenie ze składkami ZUS
  • stawkę godzinową
  • zlecenie na okres miesiąca
  • bezpłatne zakwaterowanie w okolicy
  • możliwość podjęcia współpracy na innych projektach w Polsce lub zagranicą

Wymagania:
  • doświadczenie w spawaniu stali nierdzewnej metodą TIG (mile widziane doświadczenie w spawaniu linii produkcyjnej)
  • umiejętność składania i spawania elementów wg. dokumentacji technicznej
  • brak przeciwwskazań zdrowotnych do pracy na wysokości powyżej 3 m
  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
  • mile widziana znajomość j. francuskiego

Ilość wakatów: 2