Semi-international Truck Driver CE

Branża: Logistyka, Spedycja, Dystrybucja
Kraj: Belgia
Region / województwo: Oostkamp
Miejsce pracy / miejscowość: Oostkamp
Zadania:

- przewóz mrożonek na trasach Belgia-Holandia-Luxemburg-Północna Francja
- zjazdy codziennie do bazy

Oferujemy:

-belgijską umowę o pracę
-praca w systemie 3/1 lub na stałe w Belgii
-atrakcyjne wynagrodzenie od 2300 do 2600 euro/netto (w zależności od wybranych tras) , terminowe wypłaty
-dodatek ARAB 14,41 euro/h
-zakwaterowanie płatne 65 euro/tygodniowo
-zdalną opiekę konsultanta przez cały czas trwania kontraktu
-możliwość rozpoczęcia pracy "od zaraz"

Wymagania:

-minimum 2 lata doświadczenia jako kierowca C+E
-kod 95,
-język angielski na poziomie komunikatywnym (warunek konieczny)
-chęć podjęcia dłuższej współpracy

Wynagrodzenie: 11,89 euro
Typ umowy: umowa o pracę
Ilość wakatów: 2