Pracownik restauracji Warszawa Metro Wilanowska

Aktualnie dla naszego klienta, poszukujemy kandydatów zainteresowanych pracą jako: Pracownik restauracji Warszawa Metro Wilanowska

Branża: Gastronomia, Hotelarstwo i Turystyka
Kraj: Polska
Region / województwo: mazowieckie
Miejsce pracy / miejscowość: Warszawa
Zadania:
  • przygotowywanie produktów oraz obsługa urządzeń
  • sprzedaż produktów, obsługa kasy fiskalnej, kompletowanie i wydawanie zamówień
  • prace porządkowe w sali, kuchni

Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie dla osób w różnym wieku i z różnym doświadczeniem czy wykształceniem
  • uczciwe warunki
  • elastyczny grafik (praca w godzinach 10:00-21:00)
  • po okresie próbnym oferujemy benefity (karta multisport itp.)
  • Zapraszamy studentów i nie tylko
  • możliwość pracy w pełnym lub niepełnym wymiarze czasu pracy

Wymagania:
  • pozytywnego nastawienia do pracy i gości restauracji
  • książeczki sanitarno-epidemiologicznej
  • nie wymagamy doświadczenia w gastronomii
  • komunikatywny język polski

Jeśli jesteś zainteresowany/a powyższą ofertą prześlij nam swoje aktualne opisowe CV - oddzwonimy ekspresowo!

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Minimalne wykształcenie: Zawodowe
Minimalne doświadczenie: brak
Wynagrodzenie: 18-20 zł brutto
Typ umowy: umowa zlecenie
Ilość wakatów: 6