Pracownik Produkcji – Operator Maszyn – Produkcja Kawy

Branża: Produkcja
Kraj: Belgia
Region / województwo: Antwerpia
Miejsce pracy / miejscowość: Antwerpia
Zadania:
  • ​obsługa i monitorowanie pracy maszyn lub części linii
  • utrzymywanie porządku i czystości na produkcji
  • przygotowywanie zleceń do realizacji zgodnie z planem liniowym
  • kontrola jakości opakowań
  • monitorowanie bezpieczeństwa i jakości żywności (z poszanowaniem przepisów HACCP)
  • praca w systemie 3 zmianowym:
    I zmiana: od poniedziałku do czwartku: 6:00-14:00, piątek : 06:00-12:00
    II zmiana: od poniedziałku do czwartku: 14:00-22:00, piątek : 12:00-18:00
    Nocna zmiana: od poniedziałku do czwartku: 22:00-06:00, piątek : 18h00 - 24h0

Oferujemy:
  • belgijską umowę o pracę
  • stawkę godzinową 13,84€ brutto + dodatek zmianowy
  • po okresie wdrożenia stawka: 14,28€ brutto
  • kupon żywieniowy 8€ za każdy przepracowany dzień
  • możliwe długoterminowe zatrudnienie
  • zakwaterowanie: 85€/ tydzień (w tym media i Internet) - pokoje jednoosobowe

Wymagania:
  • znajomość j. angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację w pracy (warunek konieczny!)
  • doświadczenie w pracy na produkcji, przy obsłudze maszyn (mile widziane w branży spożywczej)
  • dyspozycyjność i gotowość do rozpoczęcia pracy na terenie Belgii
  • umiejętność pracy w zespole
  • mile widziane prawo jazdy kat. B i posiadanie samochodu do wyjazdu

Typ umowy: umowa o pracę
Ilość wakatów: 6