Pracownik Produkcji – Katowice (Piotrowice – Ochojec)

Aktualnie dla naszego klienta, poszukujemy kandydatów zainteresowanych pracą jako:

PRACOWNIK PRODUKCJI

Branża: Produkcja
Kraj: Polska
Region / województwo: śląskie
Miejsce pracy / miejscowość: Katowice
Zadania:
  • Są to prace manualne oraz obsługa maszyn i automatów.
  • Prace pomocnicze na produkcji- podklejanie materiałów, uzupełnienie tasiemek do notesów i kalendarzy, opalanie, tłoczenie, oprawianie.

Oferujemy:
  • umowę zlecenie - 16 zł netto/h (2688,00 - 3400 na rękę miesięcznie), docelowo umowa o pracę tymczasową,
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia,
  • kompleksową obsługę naszego konsultanta,
  • u nas spotkasz z przyjazną atmosferą w pracy,
  • wynagrodzenie wypłacane w terminie,
  • oferujemy pracę u renomowanego pracodawcy o ugruntowanej pozycji na rynku od 40 lat.

Wymagania:
  • dyspozycyjność do pracy od zaraz, praca na II zmiany - 06:30 - 14:30 oraz 14:00 - 22:00. W sezonie mile widziana praca w soboty,
  • zdolności manualne,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • umiejętność pracy pod presją czasu oraz dobra organizacja pracy własnej.

Oferta dotyczy pracy tymczasowej

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą – APLIKUJ DO NAS!

Minimalne wykształcenie: Średnie zawodowe
Typ umowy: umowa zlecenie
Ilość wakatów: 12