Pracownik Ogólnobudowlany- remonty pod klucz

Branża: Budownictwo
Kraj: Francja
Region / województwo: Owernia- Rodan- Alpy
Miejsce pracy / miejscowość: Gilly-sur-Isere
Zadania:
  • przygotowanie ścian pod malowanie, szpachlowanie
  • malowanie ścian
  • montaż płyt K-G oraz sufitów podwieszanych
  • stawianie profili montażowych
  • montaż glazury w łazience
  • opcjonalnie montaż urządzeń sanitarnych w łazience
  • wymiana instalacji elektrycznej
  • prace remontowe
  • przestrzeganie przepisów BHP i porządku w miejscu pracy

Oferujemy:
  • francuską umowę o pracę tymczasową
  • stawkę godzinową+ 10% premii (prime precarite)
  • dodatek żywieniowy 9€ netto/ dzień pracy
  • możliwość pracy w nadgodzinach płatnych +25% i +50% do stawki
  • zakwaterowanie i auto na dojazdy do pracy
  • opiekę zdalnego koordynatora przez cały czas trwania kontraktu
  • pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności przed wyjazdem

Wymagania:
  • doświadczenie ogólnobudowlane
  • znajomość charakterystyki remontów pod klucz
  • dokładność, precyzyjność, estetyka wykonania
  • biegła obsługa elektronarzędzi
  • umiejętność czytania planów i rysunków
  • zaangażowanie w powierzone obowiązki
  • nastawienie na wielozadaniowość
  • mile widziane posiadanie prawa jazdy kat. B.