Pracownik ogólnobudowlany – remonty łazienek

Branża: Budownictwo
Kraj: Francja
Region / województwo: okolice Alp
Miejsce pracy / miejscowość: Gilly-sur-Isère
Zadania:
  • prace ogólnobudowalne przy remoncie łazienek w apartamentach
  • przygotowanie powierzchni (skuwanie, wyrównanie nierówności, stawianie ścianek z cegieł lub kartongipsu)
  • przygotowanie odpowiedniej zaprawy cementowej lub kleju
  • wymiana instalacji wod - kan i instalacji CO
  • układanie płytek na wybranej powierzchni (ściany i podłogi) zgodnie z przyjętym projektem
  • montaż całego wyposażenia łazienek ( wanny, prysznice, wlewki, odpływy, umywalki itp.)
  • przestrzeganie przepisów BHP i czystości w miejscu pracy

Oferujemy:
  • francuską umowę o pracę tymczasową
  • stawkę godzinową adekwatną do posiadanego doświadczenia
  • dodatek żywieniowy 9€ netto/ dzień pracy
  • możliwość pracy w nadgodzinach płatnych +25% i +50% do stawki
  • zakwaterowanie i auto na dojazdy do pracy
  • opiekę zdalnego koordynatora przez cały czas trwania kontraktu
  • pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności przed wyjazdem

Wymagania:
  • doświadczenie na stanowisku hydraulika/glazurnika
  • znajomość charakterystyki remontów pod klucz
  • dokładność, precyzyjność, estetyka wykonania
  • biegła obsługa elektronarzędzi (niezbędna przy docinaniu płytek na wymiar)
  • umiejętność czytania planów i rysunków
  • zaangażowanie w powierzone obowiązki
  • nastawienie na wielozadaniowość
  • mile widziane posiadanie prawa jazdy kat. B.

Minimalne wykształcenie: Średnie zawodowe
Minimalne doświadczenie: 5 lat
Typ umowy: umowa o pracę na czas określony
Ilość wakatów: 3