Pracownik maszyn stolarskich

Branża: Produkcja
Kraj: Belgia
Region / województwo: Flandria Wschodnia
Miejsce pracy / miejscowość: Lokeren lub Eeklo
Zadania:
  • obsługa różnych maszyn stolarskich (frezarka stołowa)
  • montaż stolarki na warsztacie
  • obsługa elektronarzędzi

Oferujemy:
  • belgijską umowę o pracę
  • długoterminowe zatrudnienie
  • pracę dla firmy o wieloletniej tradycji
  • stawkę godzinową 12,47- 15,01€ (zależnie od doświadczenia)
  • dodatek zmianowy 7,5 % do stawki
  • dodatek żywieniowy 1,15€/ dzień
  • zakwaterowanie płatne 85€/ tygodniowo

Wymagania:
  •  doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane lub w pracy z obróbką drewna
  •  dobra znajomość języka angielskiego
  •  własny transport lub prawo jazdy kat. B
  •  duże zdolności manualne
  •  pasja do drewna
  •  zmysł techniczny, analityczny
  •  precyzja, dokładność, estetyka wykonania
  •  zaangażowanie w powierzone zadania
  •  komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, zorientowanie na wspólny cel

Możliwość wypożyczenia samochodu na dojazdy do pracy.

Wynagrodzenie: 12,47- 15,01€ (zależnie od doświadczenia)