Pracownik magazynu

Branża: Inna
Kraj: Polska
Region / województwo: mazowieckie
Miejsce pracy / miejscowość: Błonie Pass
Zadania:
  • przyjmowanie dostaw
  • rozładunek towaru
  • proste czynności porządkowe

Oferujemy:
  • umowę zlecenie
  • terminową wypłatę wynagrodzenia
  • kompleksową obsługę naszego Konsultanta
  • możliwość nawiązania dłuższej współpracy

Wymagania:
  • dyspozycyjność (praca od poniedziałku do piątku (6-14 i 14-22)
  • odpowiedzialność
  • komunikatywność
  • zaangażowanie i motywacja do pracy

Jeśli jesteś zainteresowany/a powyższą ofertą prześlij nam swoje aktualne opisowe CV - oddzwonimy ekspresowo!

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Minimalne wykształcenie: Podstawowe
Minimalne doświadczenie: brak
Typ umowy: umowa zlecenie

Przyjmuję do wiadomości, że:

  1. Administratorem moich danych osobowych jest HRBC Group Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Mogilska 100, 31-546 Kraków.
  2. Dane przetwarzane są w celu realizacji procesów rekrutacyjnych.
  3. Dane mogą być przetwarzane w celach marketingowych, w tym w celu przedstawiania ofert handlowych  usług własnych oraz naszych partnerów, zgodnie z wyrażonymi zgodami.
  4. Dane będą udostępniane naszym partnerom i pracodawcom w celu zatrudnienia lub realizacji dalszych etapów rekrutacji zgodnie z celem przetwarzania.
  5. Mam prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawienia.
  6. Podanie danych jest dobrowolne.