Pracownik Gospodarstwa

Branża: Rolnictwo, Ogrodnictwo, Hodowla
Kraj: Francja
Region / województwo: Lille
Miejsce pracy / miejscowość: Strazeele
Zadania:
  • opieka nad zwierzętami: porządkowanie, karmienie (głównie kury)
  • zaganianie zwierząt, przygotowanie drobiu do przewozu w skrzyniach
  • drobne prace naprawcze, tzw. złota rączka
  • malowanie bram i ogrodzeń, koszenie trawy
  • bieżące prace zlecone na gospodarstwie

Oferujemy:
  • francuską umowę o pracę tymczasową
  • stawkę godzinową + 10% premii (Prime Precarite)
  • możliwość otrzymania zaliczki
  • bezpłatne zakwaterowanie
  • zdalną opiekę konsultanta przez cały czas trwania kontraktu
  • pomoc przy organizacji wyjazdu

Wymagania:
  • doświadczenie w pracy na gospodarstwie
  • doświadczenie w pracy ze zwierzętami
  • umiejętność organizacji pracy własnej
  • zaangażowanie i wysoka kultura osobista
  • mile widziana znajomość języka francuskiego/ angielskiego

Typ umowy: umowa o pracę na czas określony
Ilość wakatów: 2