Pracownik działu mięsnego

Branża: Produkcja
Kraj: Francja
Region / województwo: Rejon alpejski
Miejsce pracy / miejscowość: Chambery
Zadania:
  • praca w hipermarkecie na stanowisku mięsnym i z serami
  • krojenie mięsa na kawałki (wieprzowina, wołowina, baranina, jagnięcina itd.)
  • krojenie wędlin
  • ważenie produktu
  • obsługa maszyn i noży
  • opcjonalnie może pojawić się konieczność rozkładania towaru przed otwarciem marketu oraz kontrola jakości mięsa (wyrzucanie produktu po terminie)
  • w przypadku znajomość francuskiego, obsługa klienta
  • przestrzeganie BHP i porządku w miejscu pracy

Oferujemy:
  • francuską umowę o pracę na czas tymczasowy
  • stawkę godzinową adekwatną do posiadanego doświadczenia i umiejętności
  • możliwość pracy w nadgodzinach dodatkowo płatnych
  • bezpłatne zakwaterowanie
  • pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności przed wyjazdem

Wymagania:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta
  • umiejętność ćwiartowania mięsa i rozróżniania rodzaju (np. łopatka, schab itp.)
  • wysoka kultura osobista
  • brak przeciwskazań zdrowotnych do pracy w pozycji stojącej
  • mile widziane posiadanie auta na wyjazd
  • mile widziana znajomość języka francuskiego

Minimalne wykształcenie: Średnie zawodowe
Minimalne doświadczenie: 2 lata
Typ umowy: umowa o pracę na czas określony
Ilość wakatów: 2