Pracownik drogowy

Branża: Budownictwo
Kraj: Belgia
Region / województwo: Flandria Wschodnia
Miejsce pracy / miejscowość: okolice Gandawy
Zadania:
  • malowanie oznaczeń drogowych
  • montaż/demontaż znaków drogowych
  • prace remontowe
  • prace porządkowe
  • przestrzeganie przepisów BHP

Oferujemy:
  • belgijską umowę o pracę
  • stawkę godzinową 14,74€ brutto (miesięczne wynagrodzenie 1800-1900€ netto)
  • możliwe długoterminowe zatrudnienie - kontrakt na minimum 6 miesięcy
  • praca w niewielkiej rodzinnej firmie
  • dodatkowe premie roczne
  • zakwaterowanie 85€/ tydzień (w tym media i Internet)

Wymagania:
  • znajomość j. angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację w pracy (warunek konieczny!)
  • doświadczenie w pracy w budownictwie
  • dyspozycyjność od zaraz
  • umiejętność pracy w zespole
  • mile widziane prawo jazdy kat. B i posiadanie samochodu do wyjazdu

Minimalne wykształcenie: Zawodowe
Minimalne doświadczenie: rok
Typ umowy: umowa agencyjna
Ilość wakatów: 2