Praca manualna- warsztat stolarski, produkcja

Branża: Produkcja
Kraj: Francja
Region / województwo: Rodan- Alpy
Miejsce pracy / miejscowość: okolice Bourg-Saint-Maurice
Zadania:
  • składanie, sklejanie drewnianych drzwi i okien, montaż klamek, zawiasów
  • obsługa elektronarzędzi i maszyn stolarskich
  • praca na warsztacie
  • praca w tempie
  • przestrzeganie przepisów BHP i porządku w miejscu pracy

Oferujemy:
  • francuską umowę o pracę tymczasową
  • stawkę godzinową+ 10% premii (prime precarite)
  • możliwość pracy w nadgodzinach płatnych+ 25% i +50% do stawki (liczone powyżej 35 godz./tydzień)
  • bezpłatne zakwaterowanie blisko miejsca pracy
  • możliwość przejścia na umowę o pracę bezpośrednio z francuską firmą
  • możliwość otrzymania zaliczki
  • opiekę zdalnego koordynatora przez cały czas trwania kontraktu
  • pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności przed wyjazdem

Wymagania:
  • doświadczenie w pracy na warsztacie stolarskim
  • duże zdolności manualne
  • biegła obsługa elektronarzędzi
  • komunikatywna znajomość j. francuskiego lub angielskiego
  • umiejętność pracy w zespole
  • dokładność, precyzyjność, estetyka wykonania
  • chęć podjęcia długoterminowej współpracy
  • mile widziane posiadanie prawa jazdy kat. B i auta na wyjazd