Piaskarz ze znajomością j. niemieckiego

Branża: Budownictwo
Kraj: Niemcy
Miejsce pracy / miejscowość: okolice Frankfurtu nad Menem
Zadania:
  • czyszczenie i przygotowanie powierzchni przed malowaniem
  • piaskowanie elementów takich jak szyny, konstrukcje stalowe
  • czyszczenie obsługiwanych przyrządów
  • dbanie o porządek w miejscu pracy
  • praca na terenie fabryki
  • przestrzeganie przepisów BHP

Oferujemy:
  • niemiecką umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z niemieckim pracodawcą
  • stawkę godzinową
  • dietę 70€ netto/ dzień pracy
  • możliwość pracy w nadgodzinach płatnych +25% i +50% do stawki
  • zakwaterowanie
  • odzież ochronną
  • możliwość podjęcia długoterminowej współpracy

Wymagania:
  • min. 5 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku piaskarza
  • znajomość j. niemieckiego pozwalająca na komunikację w pracy
  • dokładność, precyzyjność, estetyka wykonania
  • brak przeciwwskazań zdrowotnych do pracy na powyższym stanowisku
  • mile widziane posiadanie prawa jazdy kat. B i auta na wyjazd