Operator wózka widłowego

Branża: Inna
Kraj: Belgia
Miejsce pracy / miejscowość: Ostenda
Zadania:

- Załadunek i rozładunek towarów (klimatyzatory)
- Ręczne ładowanie i rozładowywanie
- Obsługa wózka widłowego
- Praca fizyczna

Praca odbywa się w systemie 2 zmianowym:

  • 5:00 - 13:00
  • 13:00 - 22:00

Oferujemy:

- belgijską umowę o pracę
- stałą stabilną pracę
- oferujemy zakwaterowanie za 75€ tygodniowo
- wynagrodzenie: 12,89€ + premia zmianowa + MC 3,50/ dzień

Wymagania:

- uprawnienia do obsługi wózków widłowych
- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

- znajomość języka angielskiego
- własny transport

Minimalne wykształcenie: Średnie zawodowe
Minimalne doświadczenie: 1 rok
Wynagrodzenie: 1900-2100
Typ umowy: umowa o pracę
Ilość wakatów: 7