Operator wózka Reach Truck – Zmiany nocne

Branża: Logistyka, Spedycja, Dystrybucja
Kraj: Belgia
Region / województwo: Flandria Zachodnia
Miejsce pracy / miejscowość: Brugia
Zadania:
  •  Załadunek i rozładunek towarów AGD i sprzętów elektrycznych (TV, telefony, lodówki, ekspresy do kawy, pralki, suszarki, żelazka)
  •  Obsługa wózka widłowego typu Reach Truck (70% czasu pracy)
  •  Pakowanie sprzętu (30% czasu pracy)
  •  Praca tylko i wyłącznie na zmianach nocnych (20 - 6)

Oferujemy:
  •  belgijską umowę o pracę
  •  długoterminowe zatrudnienie
  •  stawka 12,86€ brutto
  •  premia zmianowa ( +12.50 % premia za zaminy nocne)
  •  karta żywieniowa 3,09 euro/dzień
  •  nadgodziny płatne 150%
  •  soboty 150% i niedziele 200%
  •  belgijskie ubezpieczenie
  •  zakwaterowanie 85€ tygodniowo z mediami

Wymagania:
  •  dobra znajomość języka angielskiego
  •  uprawnienia do obsługi wózków widłowych typu Reach Truck
  •  doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku i obsłudze wózka RT
  •  prawo jazdy kat B i własny transport (warunek konieczny)

Branża: Elektronika i sprzęt AGD
Start: Jak najszybciej
Miejsce pracy: Brugia

CV proszę przesyłać w języku angielskim wraz z uprawnieniami na wózek widłowy.

Minimalne doświadczenie: 2
Wynagrodzenie: 12,86 euro brutto
Typ umowy: umowa o pracę
Ilość wakatów: 2