Operator wózka Reach Truck

Branża: Logistyka, Spedycja, Dystrybucja
Kraj: Belgia
Region / województwo: Flandria Wschodnia
Miejsce pracy / miejscowość: Gandawa
Zadania:
  • załadowywanie i rozładowywanie towarów przy pomocy wózka widłowego typu Reach Truck
  • praca w wąskich korytarzach
  • praca na 2 zmiany (5:55-14:05, 13:55- 22:05)
  • możliwość pracy w nocy (21:55- 6:05) w zależności od zapotrzebowania

Oferujemy:
  • belgijską umowę o pracę
  • stawkę 13,69€ brutto+ dodatek 0,73€ do godziny za pracę zmianową i 2,46€ za pracę w nocy
  • długoterminowe zatrudnienie
  • pracę dla firmy istniejącej 35 lat na rynku i międzynarodowym zasięgu
  • zakwaterowanie płatne 85€/ tydzień

Wymagania:
  • uprawnienia na wysoki skład (mile widziane niemieckie lub holenderskie)
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • doświadczenie w pracy jako Reach Truck Operator (przynajmniej 3 lata)
  • prawo jazdy kat. B
  • własny transport/ gotowość do wypożyczenia samochodu w Belgii- warunek konieczny!
  • chęć podjęcia długoterminowej współpracy
  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole

Ilość wakatów: 3