Operator wózka Reach Truck – Branża spożywcza

Branża: Logistyka, Spedycja, Dystrybucja
Kraj: Belgia
Region / województwo: Antwerpia
Miejsce pracy / miejscowość: Mechelen
Zadania:
  •  załadunek i rozładunek towarów
  •  obsługa wózka widłowego typu Reach Truck
  •  niska temperatura (od 0 do 10 stopni)
  •  praca fizyczna

Oferujemy:
  •  belgijską umowę o pracę
  •  długoterminowe zatrudnienie
  •  stawka 12 - 13,16€ brutto
  •  premia zmianowa
  •  nadgodziny płatne 150%
  •  soboty 150% i niedziele 200%
  •  zakwaterowanie 85€ tygodniowo z mediami

Wymagania:
  •  dobra znajomość języka angielskiego
  •  uprawnienia do obsługi wózków widłowych typu Reach Truck
  •  doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  •  prawo jazdy kat. B i własne auto (wymóg konieczny)

CV proszę przesyłać w języku angielskim wraz z uprawnieniami na wózek widłowy.

Minimalne doświadczenie: 3
Wynagrodzenie: ok. 13,16 euro brutto
Typ umowy: umowa agencyjna
Ilość wakatów: 1