Operator Reach Truck

Branża: Logistyka, Spedycja, Dystrybucja
Kraj: Belgia
Region / województwo: Antwerpia
Miejsce pracy / miejscowość: Willebroek
Zadania:
  • rozładowywanie towaru na hali magazynu
  • kompletowanie zamówień za pomocą wózka widłowego

Oferujemy:
  • belgijską umowę o pracę
  • umowy przedłużane co tydzień
  • stawka 13,22 euro brutto
  • karta żywieniowa 7 euro po przepracowaniu 646h
  • 20% dodatek nocny
  • zakwaterowanie 65 euro tygodniowo

Wymagania:
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (warunek konieczny)
  • uprawnienia na wózek widłowy (warunek konieczny)
  • własny samochód na wyjazd
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • gotowość do wyjazdu i podjecia pracy w Belgii
  • praca od zaraz
  • praca na zmiany nocne

Wynagrodzenie: 13,22 euro brutto
Typ umowy: umowa o pracę
Ilość wakatów: 6