Operator maszyn lakierniczych- produkcja okien i drzwi

Branża: Produkcja
Kraj: Belgia
Region / województwo: Flandria Wschodnia
Miejsce pracy / miejscowość: Lokeren lub Eeklo
Zadania:
  • obsługa i konserwacja linii lakierniczej
  • lakierowanie elementów stolarki zewnętrznej produkowanych na warsztacie
  • odpowiedzialność za jakość produkcji
  • kontrola jakości farb używanych w procesie produkcji
  • malowanie ręczne i natryskowe

Oferujemy:
  • belgijską umowę o pracę
  • długoterminowe zatrudnienie (szukamy osób do dłuższej współpracy)
  • pracę dla firmy o wieloletniej tradycji
  • stawkę godzinową 12,47- 15,01€ (zależnie od doświadczenia)
  • dodatek zmianowy 7,5 % do stawki
  • dodatek żywieniowy 1,15€/ dzień

Wymagania:
  • doświadczenie w malowaniu ręcznym i/ lub natryskowym
  • doświadczenie w pracy przy obróbce drewna
  • precyzja, estetyka wykonania
  • samodzielność, umiejętność organizacji pracy własnej
  • własna inicjatywa w kontroli prawidłowości procesu produkcji
  • zorientowanie na realizację zadań i odpowiedzialność