Ogrodnik / Konserwator terenów zielonych - praca od kwietnia na cały sezon!
Branże:
Rolnictwo, Ogrodnictwo, Hodowla
Kraj:
Francja
Region:
Rejon alpejski
Miejsce pracy:
Bonne
Typ pracy:
umowa o pracę
Zadania:

  • koszenie trawy, trawników
  • grabienie
  • przycinanie drzew i krzewów, żywopłotów
  • sadzenie, podlewanie, nawożenie
  • pielęgnacja terenów zielonych
  • prace porządkowe
  • praca głównie na boiskach, przy blokach, w parkach, na skwerach
  • obsługa kosiarki, nożyc, sekatora, pilarki, podkaszarki
  • możliwość wyjazdu w ekipie 2-osobowej

Oferujemy:

  • legalne zatrudnienie w oparciu o francuską umowę o pracę tymczasową dzięki czemu jesteś częścią francuskiego systemu podatkowego, emerytalnego i socjalnego
  • przy pozytywnej współpracy, zatrudnienie do końca sezonu (listopad/grudzień)
  • stawkę godzinową + 10% prime precarite
  • dodatek za dojazdy firma – budowa 3,95 euro – uzależniony od odległości około 400 euro
  • nadgodziny płatne: 36-43h +25%, 44-48h +50%
  • darmowe zakwaterowanie
  • częściowy zwrot kosztu dojazdu do Francji (50-100€)
  • zwrot za odzież roboczą do 80€
  • opiekę zdalnego, francuskojęzycznego koordynatora 7 dni w tygodniu
  • pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności przed wyjazdem

Wymagania:

  • min. 2 letnie doświadczenie w wymienionych pracach, dodatkowy atut praca na podobnym stanowisku we Francji ( ogrodnik)
  • posiadanie prawa jazdy kat. B lub B+E/C+E
  • mile widziana znajomość j. francuskiego
  • mile widziane posiadanie auta na wyjazd
  • dobra kondycja fizyczna
  • wysoka kultura osobista
  • dokładność, precyzja, odpowiedzialność, sumienność

Minimalne wykształcenie: Średnie zawodowe
Minimalne doświadczenie: 2 lata
Ilość wakatów: 2

    Klauzula informacyjna

    1. Administratorem danych osobowych jest HRBC Group Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Ślusarskiej 6/3, 30-710 w Krakowie. Dane kontaktowe Administratora, w tym dane Inspektora Ochrony Danych, dostępne są pod adresem interimax.com.

    2. Bezpośredni kontakt z Inspektorem Ochrony Danych możliwy jest pod adresem iodo@hrbcgroup.eu.

    3. Dane osobowe przetwarzane są w celu realizacji procesu rekrutacyjnego w oparciu o wyrażoną przez Państwa zgodę (art. 6.1.a RODO).

    4. Dane osobowe mogą być udostępniane pracodawcom w celu zatrudnienia lub realizacji dalszych etapów rekrutacji zgodnie z celem przetwarzania. Dane mogą być ujawniane naszym podwykonawcom wyłącznie w zakresie świadczonych dla nas usług, w szczególności podmiotom wykonującym usługi serwisowe, doradcze, konsultacyjne, serwisowi IT i dostawcom usług hostingu.

    5. Dane osobowe będą przetwarzane, aż do momentu wycofania udzielonej zgody.

    6. Przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych dotyczących swojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do żądania przeniesienia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.

    7. W przypadku wyrażonej zgody mają Państwo prawo do jej cofnięcia w dowolnym momencie przy czym wycofanie tej zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

    8. Informujemy także, że podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji. Brak wyrażenia zgody będzie uniemożliwiał wzięcie udziału w rekrutacji.