Monter aluminiowych okien i drzwi

Branża: Budownictwo
Kraj: Francja
Miejsce pracy / miejscowość: okolice Saint- Tropez
Zadania:

• montaż aluminiowych drzwi i okien w budynkach o charakterze turystycznym (hotele, domy na wynajem) oraz mieszkaniach prywatnych
• obsługa elektronarzędzi
• w przypadku posiadania doświadczenia jako stolarz istnieje możliwość kontynuowania współpracy przy montażu stolarki (zabudowy, podłogi, deska obiciowa itp.)
• przestrzeganie zasad BHP i porządku w miejscu pracy

Oferujemy:

• francuską umowę o pracę tymczasową
• stawkę godzinową+ 10% premii do wynagrodzenia (prime precarite)
• dodatek żywieniowy 9€ netto/ dzień pracy
• możliwość pracy w nadgodzinach płatnych +25% i +50% do stawki
• możliwość otrzymania zaliczki
• bezpłatne zakwaterowanie
• możliwość podjęcia długoterminowej współpracy
• zdalną opiekę konsultanta przez cały czas trwania kontraktu
• pomoc przy organizacji wyjazdu

Wymagania:

• doświadczenie przy montażu aluminiowych drzwi i okien
• umiejętność obsługi elektronarzędzi
• mile widziane doświadczenie w stolarce budowlanej
• mile widziane posiadanie prawa jazdy kat. B
• mile widziana znajomość j. francuskiego