Młodszy magazynier -Duchnice k. Ożarowa Mazowieckiego

Aktualnie dla naszego klienta, poszukujemy kandydatów zainteresowanych pracą jako: MAGAZYNIER

Branża: Inna
Kraj: Polska
Region / województwo: mazowieckie
Miejsce pracy / miejscowość: Duchnice
Zadania:
  • Załadunek/Rozładunek

  • Kompletacja zamówień

  • Pakowanie paczek kurierskich

Oferujemy:
  • Okres próbny: Umowa zlecenia 6 miesięcy – 20 zł brutto /godzina

  • Umowa o prace rok – 21 zł brutto /godzina

  • Praca jedno zmianowa. W godzinach 8-16 lub 9-17

  • Przerwa 40 min na posiłek

  • Zapewniamy ubrania robocze

Wymagania:
  • odpowiedzialność

  • komunikatywność

  • zaangażowanie i motywacja do pracy

  • Brak karalność

  • Dodatkowym atutem doświadczenie na wózku wysokiego składu

Jeśli jesteś zainteresowany/a powyższą ofertą prześlij nam swoje aktualne opisowe CV - oddzwonimy ekspresowo!

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Minimalne wykształcenie: Zawodowe
Wynagrodzenie: 20,00 brutto/h lub 21 brutto/h
Typ umowy: umowa zlecenie
Ilość wakatów: 5