Mechanik samochodowy/Demonter

Branża: Automoto
Kraj: Belgia
Region / województwo: Tongeren
Miejsce pracy / miejscowość: Tongeren
Zadania:
  • Demontaż samochodów
  • Zmiana układu części - jeśli jest to konieczne
  • Identyfikowanie rodzaju uszkodzeń i instalowanie nowych komponentów oraz części poprzez: spawanie, piaskowanie, szlifowanie
  • Współpraca z innymi pracownikami zakładu

Oferujemy:
  • Stałą i stabilną pracę
  • Belgijską umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości: 14,50€/h
  • Zakwaterowanie w cenie 85€/ tydzień ze wszystkimi mediami w cenie
  • Pracę w systemie jednozmianowym
  • Dwie przerwy w trakcie pracy

Wymagania:
  • Znajomość rodzajów komponentów
  • Doświadczenie na danym stanowisku
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację
  • Własny samochód na wyjazd

Start: Jak najszybciej

Minimalne doświadczenie: 2
Wynagrodzenie: 14,50 euro brutto