Mechanik Samochodów Ciężarowych – bez znajomości języka

Branża: Automoto
Kraj: Francja
Region / województwo: Oksytania
Miejsce pracy / miejscowość: Tuluza
Zadania:
  • naprawa samochodów ciężarowych

  • kontrola stanu technicznego floty

  • pojazdy przeznaczone do transportu ponadgabarytowego

  • praca w zespole polskojęzycznym

Oferujemy:
  • legalne zatrudnienie w oparciu o francuską umowę o pracę tymczasową

  • częściowy zwrot kosztów dojazdu do Francji

  • zwrot kosztu zakupu ubrania roboczego do 80€

  • możliwość pracy w nadgodzinach płatnych wg schematu: 36h-43h +25%, 44h-48h +50%

  • zawsze terminową wypłatę wynagrodzenia

  • bezpłatne zakwaterowanie - dom

  • możliwość otrzymania zaliczki

  • opiekę zdalnego, francuskojęzycznego koordynatora 7 dni w tygodniu

  • pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności przed wyjazdem

Wymagania:
  • doświadczenie na stanowisku mechanika samochodowego - 5lat

  • mile widziane doświadczenie zdobyte na terenie Francji

  • nie wymagamy znajomości języka francuskiego

  • czynne prawo jazdy kat. B

  • mile widziane posiadanie samochodu na wyjazd

Ilość wakatów: 1