Malarz/Szpachlarz – Niemcy

Branża: Budownictwo
Kraj: Niemcy
Region / województwo: zlecenia na teranie całego kraju
Miejsce pracy / miejscowość: Niemcy
Zadania:
  • przygotowywanie ścian pod malowanie
  • tapetowanie
  • szpachlowanie, szlifowanie oraz gruntowanie ścian
  • minimalne doświadczenie przy docieplaniu budynków (warunek konieczny)
  • prace malarskie wewnątrz i na zewnątrz budynków zależnie od budowy
  • praca w ekipie 2-3 osobowej
  • przestrzeganie przepisów BHP i porządku w miejscu pracy

Oferujemy:
  • niemiecką umowę o pracę tymczasową
  • stawkę godzinową 13-13,50€ netto
  • możliwość pracy w nadgodzinach
  • terminową wypłatę wynagrodzenia
  • zapewnione bezpłatne zakwaterowanie - pokoje 1-osobowe
  • możliwość podjęcia długoterminowej współpracy
  • opieka polskiego koordynatora

Wymagania:
  • doświadczenie w pracy jako malarz/tapeciarz min. 2 lata
  • mile widziane posiadanie prawa jazdy kat. B i własnego auta na wyjazd u 1 osoby w ekipie
  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
  • dokładność, precyzja, estetyka wykonania
  • zaangażowanie w powierzone zadania
  • podstawowa znajomość języka niemieckiego

Ilość wakatów: 3