MAGAZYNIER BŁONIE
Branże:
Produkcja
Kraj:
Polska
Region:
mazowieckie
Miejsce pracy:
Błonie
Typ pracy:
umowa zlecenie
Stawka:
25,22 brutto plus premie

Aktualnie dla naszego klienta, poszukujemy kandydatów zainteresowanych pracą jako: MAGAZYNIER

Kraj: Polska
Region / województwo: mazowieckie
Miejsce pracy / miejscowość: Błonie
Zadania:

  • kompletacja towaru
  • realizacja zamówień
  • praca z przenośnym skanerem

Oferujemy:

  • zatrudnienie OD ZARAZ
  • umowę pełno-składkową
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • premie frekwencyjne i wydajnościowe
  • pracę  zmianową dostosowaną indywidualnie do potrzeb (w listopadzie godziny pracy – wprowadzona będzie praca na nocki. Magazyn będzie otwarty od godziny 6:00 do godziny 2:00.I tak aż do 15 grudnia. Natomiast w okresie BLACK FRIDAY (24.11-27.11) będziemy pracować od godz. 6:00 do 6:00. Później z powrotem wracamy do godzin pracy magazynu 6-22.)
  • udział w szkoleniach pracowniczych
  • przyjazną atmosferę pracy
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
  • możliwość awansu

Wymagania:

  • odpowiedzialność

  • komunikatywność

  • zaangażowanie i motywacja do pracy

Jeśli jesteś zainteresowany/a powyższą ofertą prześlij nam swoje aktualne  CV – oddzwonimy ekspresowo!

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Minimalne wykształcenie: Zawodowe
Minimalne doświadczenie: brak
Wynagrodzenie: 25,22 brutto plus premie
Typ umowy: umowa zlecenie
Ilość wakatów: 10

    Klauzula informacyjna

    1. Administratorem danych osobowych jest HRBC Group Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Ślusarskiej 6/3, 30-710 w Krakowie. Dane kontaktowe Administratora, w tym dane Inspektora Ochrony Danych, dostępne są pod adresem interimax.com.

    2. Bezpośredni kontakt z Inspektorem Ochrony Danych możliwy jest pod adresem iodo@hrbcgroup.eu.

    3. Dane osobowe przetwarzane są w celu realizacji procesu rekrutacyjnego w oparciu o wyrażoną przez Państwa zgodę (art. 6.1.a RODO).

    4. Dane osobowe mogą być udostępniane pracodawcom w celu zatrudnienia lub realizacji dalszych etapów rekrutacji zgodnie z celem przetwarzania. Dane mogą być ujawniane naszym podwykonawcom wyłącznie w zakresie świadczonych dla nas usług, w szczególności podmiotom wykonującym usługi serwisowe, doradcze, konsultacyjne, serwisowi IT i dostawcom usług hostingu.

    5. Dane osobowe będą przetwarzane, aż do momentu wycofania udzielonej zgody.

    6. Przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych dotyczących swojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do żądania przeniesienia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.

    7. W przypadku wyrażonej zgody mają Państwo prawo do jej cofnięcia w dowolnym momencie przy czym wycofanie tej zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

    8. Informujemy także, że podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji. Brak wyrażenia zgody będzie uniemożliwiał wzięcie udziału w rekrutacji.