Księgowa

Aktualnie do naszego działu księgowego poszukujemy kandydatów/kandydatek na stanowisko:

Młodsza Księgowa

Branża: Finanse, Księgowość, Bankowość
Kraj: Polska
Region / województwo: małopolskie
Miejsce pracy / miejscowość: Kraków
Zadania:
  • Ewidencja zdarzeń gospodarczych w podatkowej książce przychodów i rozchodów
  • Księga Handlowa:
    • Ewidencja operacji na rachunku bankowym (w walucie polskiej i obcej)
    • Sprawozdawczość GUS i NBP
    • Ewidencja faktur kosztowych oraz zakupu towarów
    • Kontrola kont rozliczeniowych i rozrachunkowych

Oferujemy:
  • Zatrudnienie w wymiarze pełnego etatu
  • Pakiet benefitów pozapłacowych
  • Wdrożenie do realizacji zadań
  • Przyjazną atmosferę pracy w zespole, w którym chętnie dzielimy się wiedzą
  • Wygodne biuro na Zabłociu

Wymagania:
  • Dostępność od 1 września
  • Doświadczenie zawodowe w obszarze prowadzenia pełnej księgowości
  • Umiejętność dobrej organizacji pracy
  • Dokładność, zaangażowanie, inicjatywa
  • Zdolność analitycznego myślenia
  • Mile widziana znajomość programu Enova

Minimalne wykształcenie: Wyższe licencjackie