Kelner/Kelnerka

Branża: Gastronomia, Hotelarstwo i Turystyka
Kraj: Francja
Region / województwo: Clermont Ferrand
Miejsce pracy / miejscowość: Meyzieu
Zadania:
  • obsługa gości zgodna ze standardami firmy
  • ścisła współpraca z kuchnią hotelową
  • dbanie o pozytywny wizerunek restauracji

Oferujemy:
  • francuską umowę o pracę tymczasową (od kwietnia do września)
  • stawkę godzinową+ napiwki
  • bezpłatne wyżywienie i zakwaterowanie
  • możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowym środowisku
  • opiekę zdalnego koordynatora przez cały czas trwania kontraktu
  • pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności przed wyjazdem

Wymagania:
  • min. 2 letnie doświadczenie w pracy na w/w stanowisku
  • znajomość języka francuskiego na poziomie umożliwiającym samodzielną komunikację z klientami restauracji
  • mile widziana znajomość języka angielskiego
  • wysoka kultura osobista
  • komunikatywność
  • umiejętność radzenia sobie w sytuacjach stresowych
  • mile widziane referencje

Typ umowy: umowa o pracę
Ilość wakatów: 4