Irlandia – Hydraulik – Domy modułowe – 3200€netto/msc

Branża: Budownictwo
Kraj: Irlandia
Region / województwo: Hrabstwo Wicklow
Miejsce pracy / miejscowość: 100 km od Dublina
Zadania:
  • montaż  instalacji wodno-kanalizacyjnej wewnątrz domów modułowych
  • praca na terenie fabryki przemysłowej
  • okazjonalnie wyjazd na budowie
  • praca z rysunkiem technicznym

Oferujemy:
  • irlandzką umowę o pracę (bezpośrednio u pracodawcy)
  • możliwość długotrwałej współpracy (roczny kontrakt)
  • opłacony transport do Irlandii
  • szacowane zarobki 3204€ netto miesięcznie (przy 40h/tydz)
  • praca w godzinach 7:30 – 16:30
  • zapewniona odzież robocza
  • pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania blisko pracy

Wymagania:
  • doświadczenie na stanowisku hydraulika min. 5 lat
  • doświadczenie z rurami Plex i złączkami zagniatanymi
  • zdolności manualne, precyzja, dokładność
  • znajomość języka angielskiego w stopniu bardzo dobrym
  • umiejętność czytania rysunku technicznego

Ilość wakatów: 4