Glazurnik – Domy modułowe – Irlandia

Branża: Budownictwo
Kraj: Irlandia
Region / województwo: Hrabstwo Wicklow
Miejsce pracy / miejscowość: 100km od Dublina
Zadania:
  • praca na terenie fabryki przemysłowej produkującej domy modułowe
  • układanie płytek głównie w łazienkach i kabinach prysznicowych
  • płytki standardowe (60x60 i 120x60)

Oferujemy:
  • Irlandzką umowę o pracę na 12 miesięcy
  • możliwość długotrwałej współpracy u renomowanego Klienta
  • zarobki miesięczne 3000€ netto
  • praca 40h tygodniowo od 7:30-16:30
  • pomoc w zakwaterowaniu blisko pracy
  • miejsce pracy: 100km od Dublina
  • odzież robocza zapewniona przez firmę
  • przelot Polska - Irlandia opłacony

Wymagania:
  • doświadczenie na stanowisku glazurnika
  • zdolności manualne, precyzja, dokładność
  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na komunikację
  • mile widziane posiadanie prawa jazdy kat. B

Ilość wakatów: 3