Elektryk – praca w Niemczech

Branża: Budownictwo
Kraj: Niemcy
Region / województwo: zlecenia na teranie całego kraju
Zadania:
  • renowacja i montaż instalacji elektrycznych w domach jednorodzinnych oraz halach przemysłowych
  • może zdarzyć się podłączanie instalacji pod maszyny produkcyjne
  • przestrzeganie przepisów BHP i porządku w miejscu pracy

Oferujemy:
  • niemiecką umowę o pracę tymczasową
  • stawkę godzinową 13€ netto
  • brak Zeitkonta (wszystkie godziny płatne od razu)
  • możliwość podjęcia długoterminowej współpracy
  • bezpłatne zakwaterowanie
  • opiekę polskiego koordynatora

Wymagania:
  • min. 3 letnie doświadczenie zawodowe
  • posiadanie aktualnych uprawnień SEP
  • min. podstawowa znajomość j. niemieckiego
  • mile widziane posiadanie auta na wyjazd