Elektryk

Branża: Budownictwo
Kraj: Polska
Region / województwo: wielkopolskie
Miejsce pracy / miejscowość: okolice Konina
Zadania:
  • montaż instalacji elektrycznej w hali produkcyjnej
  • montaż szaf elektrycznych, koryt kablowych
  • podłączenie maszyn produkcyjnych pod instalację elektryczną
  • praca na wysokości powyżej 3 m
  • przestrzeganie przepisów BHP i porządku w miejscu pracy

Oferujemy:
  • umowę zlecenie ze składkami ZUS
  • stawkę godzinową
  • zlecenie na okres miesiąca
  • bezpłatne zakwaterowanie w okolicy
  • możliwość podjęcia współpracy na innych projektach w Polsce lub zagranicą

Wymagania:
  • doświadczenie w pracy na stanowisku elektryka (mile widziana praca w budynkach przemysłowych/ produkcyjnych)
  • posiadanie aktualnych uprawnień SEP
  • samodzielność
  • brak przeciwwskazań zdrowotnych do pracy na wysokości powyżej 3 m
  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
  • mile widziana znajomość j. francuskiego