Dekarz – umowa belgijska

Branża: Budownictwo
Kraj: Belgia
Region / województwo: Bruksela
Miejsce pracy / miejscowość: Bruksela
Zadania:
  • praca przy montażu dachu w budynkach prywatnych

  • montaż pokryć dachowych: dachówka, łupek

  • uszczelnianie papą termozgrzewalną

  • obróbka blacharska (kominy, rynny)

  • montaż okien połaciowych i świetlików

  • praca na wysokości

Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o belgijską umowę o pracę bezpośrednio u Pracodawcy (nie przez Agencję)
  • wysoką stawkę godzinową 13 euro netto (na rękę)
  • możliwość pracy w nadgodzinach
  • auto służbowe (zakwaterowanie-miejsce pracy, miejsce pracy-zakwaterowanie)
  • zakwaterowanie z pełnym wyposażeniem (pokoje jednoosobowe)
  • możliwość podjęcia długoterminowej współpracy

Wymagania:
  • doświadczenie w pracy na w/w stanowisku
  • dokładność, precyzyjność, estetyka wykonania
  • brak przeciwwskazań zdrowotnych do pracy na wysokości
  • nie wymagamy znajomości języka francuskiego/ wystarczy podstawowy język angielski
  • mile widziane posiadanie prawa jazdy kat. B i auta na wyjazd
  • mile widziane uprawnienia na podnośniki koszowe -  zwyżki

Ilość wakatów: 3