Cukiernik- Belgia

Branża: Gastronomia, Hotelarstwo i Turystyka
Kraj: Belgia
Region / województwo: Flandria Zachodnia
Miejsce pracy / miejscowość: Oostkamp
Zadania:
  • przygotowywanie ciast i deserów zgodnie z recepturami i standardami cukierni
  • dbanie o terminową realizację zleceń
  • przestrzeganie przepisów BHP i porządku w miejscu pracy

Oferujemy:
  •  belgijską umowę o pracę
  •  możliwość podjęcia długoterminowej współpracy
  •  stawkę godzinową 13,10- 17,73€ brutto
  •  zakwaterowanie 85€ tygodniowo z mediami

Wymagania:
  • znajomość j. angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację w pracy
  • doświadczenie na stanowisku cukiernika (samodzielne stanowisko)
  • zorientowanie na estetykę wykonania
  • umiejętność pracy w zespole
  • mile widziane posiadanie prawa jazdy kat. B i auta